Daktaras tavo kompiuteriui

Kompiuterį turi kiekvienas ir kiekviena, žmogus ir verslas, senas ir jaunas. Prienuose gyvena beveik 10 000 žmonių atitinkančių šiuos kriterijus, daugumai žmonių galima priskirti po du kompiuterius, darbinį ir asmeninį. Mūsų didžiausia misija pasirūpinti ir užtriktinti, kad susirgęs kompiuteris būtų pagydytas kuo geresniais vaistais ir sustiprintas visais reikalingais vitaminais, kad galėtų toliau džiuginti savo šeimininką.

Koja kojon su technologijomis

Senas kompiuteris neveiks greičiau, nes turi daugiau patirties, BET kompiuteriui, priešingai, nei žmogui galima suteikti naują pentiumo širdelę nenaudojant jokios magijos. Tiesa, nepatyręs kompiuteris, kaip ir jo komponentai arba partneriai (spausdintuvai, telefonai) tikrai yra daug patikimesni, nei kompiuterijos pradininkai ir informatikos amžių savo laiku sukūrę kompiuteriai.

Didesnis paveikslas

Augimas visada buvo svarbiausias visų firmų tikslas, mes ne išimtis. Norime prižiūrėti visus apskrities tiek firmų tiek privačius kompiuterius, stebėjimo sistemas, serverius ir jų saugumą nelaimių atvejais. Turime konkurencingas kainas, net lyginant su didžiausiais Lietuvos e-komercijos gigantais ir nebijome jų pateikti klientams. Su profesionalia ir ambicinga komanda kiekvieną dieną siekiame kuo geresnių rezultatų.